Hakkımızda

Sağlık için Mükemmel Teknoloji

Videoyu oynat

Biosys

Biosys olarak yolculuğumuza , sağlık hizmetlerine erişimin herkesin hakkı olduğu bilinciyle, sağlık sektöründeki açıklara yönelik çözüm üretme amacıyla, alanında uzman, AR-GE birikimine sahip mühendisler ve saha deneyimi yüksek doktorlar olarak 2012 yılında, Ankara’da başladık. Yola çıktığımız ilk günden beri sektörün ihtiyaçlarını ve eksikliklerini yakından inceliyor, yeni nesil medikal teknolojiler üreterek bu ihtiyaçları karşılamak için çalışıyoruz. Herkesin kaliteli sağlık hizmetlerine erişebildiği bir dünya hayalini gerçekleştirmek için, ürettiğimiz fikirleri AR-GE merkezimizde hayata geçiriyoruz. Biosys olarak bilimin ışığında yüksek teknolojileri kullanarak medikal ürünler tasarlıyor, sağlık alanında çalışmanın hassasiyeti ve bilinciyle çalışmalarımızı detaylı bir şekilde titizlikle yürütüyor, güvenli bir şekilde üretim yapıyoruz. Yüksek teknolojiyle üretilmiş, güvenli ve kaliteli sağlık ürünlerine erişmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyor, titizlikle ürettiğimiz sağlık ürünlerimize herkesin kolayca erişebilmesi için ürünlerimizi dünyayla paylaşıyoruz.

Vizyon

Sağlık yaşamın en temel hakkıdır ve kutsaldır. İleri teknoloji gerektiren medikal cihazlara küresel anlamda herkesin kolaylıkla erişebilmesi gerekir.


Biosys olarak, teknolojik kültürün, bir bayrak yarışına benzediği fikrini benimsiyor, bayrağı en ileri seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Bu ideal doğrultusunda, yeryüzündeki her insana, ileri teknoloji içeren tıbbi cihazlar ulaştırmak ve onları sağlıkla yaşatmak istiyoruz.

Misyon

Sağlık ve mühendisliğin kesiştiği konularda sürekli inovatif Ar-Ge çalışmaları yaparak yeni teknolojiler ve sistemler üretmek, ileri teknolojiye herkesin erişebilmesini sağlamak amacıyla, doğaya, bilime ve insana limitsiz saygı göstererek, üretim ve altyapı yatırımları yapmak ve adil kâr oranları uygulamak, evrensel kalite süreçlerinin üstünde, ileri yönetim sistemleri geliştirmek ve uygulamak, geleceğin mimarı gençleri destekleyerek, çalışkan, hevesli ve yaratıcı insan kaynağı oluşturmak gayreti ve çabası içerisindeyiz.

AR-GE

Yüksek teknoloji

Global ihtiyaçlara yönelik yeni nesil medikal teknolojiler geliştiriyoruz.

Detaylı Çalışma

Ürünlerimizde her bir ayrıntı için titiz ve derin çalışmalar yürütüyoruz

Güvenli Üretim

Etkin ve güvenli üretim anlayışımızla medikal çözümler üretiyoruz.