Yüksek Akış Oksijen Terapisi Cihazı
Daha Fazla Katalog Broşür

Yenilikçi, Güvenilir ve Kullanışlı

Yenilikçi özellikleriyle HFO terapisinde çığır açan Bio2Flow, şık tasarımı ve kolay kullanımıyla işlevselliği ön plana çıkaran yapısının yanı sıra geleneksel HFO cihazlarına yeni bir soluk getirmektedir. Bir Yüksek Akış Terapisi Cihazından bekleyebileceğiniz tüm donanımsal ve yazılımsal özelliklere sahip BiO2Flow Yüksek Akış Oksijen Terapisi Cihazı ile tanışın!

Yüksek Akış | Etkili Terapi

your 360 images
Entegre Nebülizör

Bio2Flow’un dahili nebülizörü sayesinde, hastaya yüksek akışlı oksijen tedavisi kesintiye uğramadan ilaç tedavisi uygulanabilir.

Hassas FiO2 ayarı

Yüksek akış oksijen terapisi esnasında kolaylıkla hassas akış ayarlamaları yapabilirsiniz.

Entegre Batarya ve Nemlendirici

Bio2Flow üst düzey bir nemlendirme deneyimi sunarken herhangi bir güç kaynağına bağlı olmadan saatlerce çalışabilir.

100 LPM’ye Kadar Akış Hızı

Yüksek akış oksijen terapisi cihazları arasında sınıfının en yüksek akış hızı seviyesine kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Filmi

Videoyu oynat

Tek Cihaz İki İşlev

Bio2Flow’un dahili nebülizörü, hastaya yüksek akışlı oksijen tedavisi uygulanırken ilaç da verilebilmesini sağlar. Hastanın, sadece nefes alarak hem oksijenizasyonu hem de ilaç tedavisi yerine getirilmiş olur. Bu sayede oksijen tedavisinde kesinti veya etkisinde azalma yaşanmaz. Ayrıca dahili bataryası herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan tedavinin devam etmesine yardımcı olur.