Ürünler – BioSCOPE

Yeni Nesil Nöromonitör Cihazı
Daha Fazla Katalog Broşür

Hasarlanma Riskine Karşı Maksimum Güvenlik

BioSCOPE, intraoperatif nöromonitörizasyon işlemi sırasında olası nörolojik hasarı ortadan kaldırmak veya en aza indirmek için gerekli bir cihazdır. Hasarlanma riski altındaki nöral yapıların fonksiyonel bütünlüğünün değerlendirilmesini sağlar.

Nöromonitorizasyon İşleminde Gelişmiş Teknoloji

2 Kanallı Sinyal Ölçümü ve Uyku Modu

Sınıfının en gelişmiş sinyal ölçümü teknolojisine sahip BioSCOPE,üst düzey bir deneyim sağlar. Opsiyonel olarak seçilebilecek uyku modu (ekran devre dışı).

Yüksek Çözünürlüklü Dokunmatik Ekran

BioSCOPE’un 10.1 inc büyüklüğündeki gelişmiş dokunmatik ekranı sayesinde yüksek çözünürlüklü görüntü elde edebilirken kolay bir kullanım imkanı sunulur.

Anlaşılabilir ve İşlevsel Grafik Görüntüsü

Alanında uzman mühendis ve tasarımcılar tarafından en kolay kullanım için tasarlandı.

Entegre Batarya

İntraoperatif nöromonitörizasyon işlemi sırasında herhangi bir güç kesintisine karşın 2 saatlik entegre batarya operasyonun yanında kesilmesini engeller.

Tanıtım Videosu

Videoyu oynat

BioScope İntraoperatif Nöromonitör Nasıl Çalışır?

- Laringeal sinir ve etraftaki dokularla doğrudan temas için elektrot kullanılır. - Kullanılan elektrotla elektrik stimülasyonu oluşturulur ve oluşan elektrik stimülasyonu, rekürren laringeal sinir tarafından boğaza iletilir. - Kayıt elektrodu elektrik sinyalini sese ve görüntüye dönüştürür ve sinyaller cerrah tarafından kontrol edilir. - Eğer görüntüleyicide dalga biçimi görülürse, dikkatli bir şekilde ayrılması gereken rekürren laringeal sinirlerin yakınlarda olduğu anlaşılır.